Kompendium wiedzy o nietrzymaniu moczu

Sprawdź, czego możesz się dowiedzieć.

  • Wszystko, co powinnaś wiedzieć o nietrzymaniu moczu.
  • Ciążą a nietrzymanie moczu.
  • Nietrzymanie moczu po porodzie.
  • Wysiłkowe nietrzymanie moczu.
  • Nietrzymanie moczu w kwiecie wieku.

Nie jesteś sama!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego temat nietrzymania moczu wciąż jest tabu, mimo że dotyka wielu ludzi na całym świecie? NTM, nazywane również inkontynencją, to problem, z którym borykają się młode, jak i starsze osoby, a jego wpływ na jakość życia jest ogromny. Pomimo tego, że to powszechne schorzenie, wiele osób wciąż unika rozmawiania na ten temat, czując wstyd lub zakłopotanie.

Dlatego powstał e-book Elly, czyli „Kompendium wiedzy o nietrzymaniu moczu”, w którym znajdziecie odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Opisaliśmy przyczyny i objawy nietrzymania moczu, aby dostarczyć pełne, rzetelne i łatwo zrozumiałe informacje.

W dalszych rozdziałach e-booka dowiemy się, jakie są różnice między rodzajami nietrzymania moczu, jakie dostępne są metody w leczeniu nietrzymania moczu, a także jakie ćwiczenia powinno się wykonywać. Szczególną uwagę poświęcimy także kobietom w ciąży, ponieważ jest to ważna kwestia dla wielu przyszłych mam.

Naszym celem jest dostarczenie nie tylko wiedzy, ale także wsparcia i motywacji do podjęcia kroków w kierunku poprawy zdrowia i jakości życia. Zachęcamy szczególnie kobiety, by zapoznały się z naszym e-bookiem, gdyż jest to grupa szczególnie narażona na ten problem.

Partnerzy:
Biedronka